



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri földbe szúrható lámpatest.Kertvilágításként használható.Tápkábel hossza: 40 cm.Döntési szög: 135°.Üzemi hőmérséklet: -30°C-tól +65°C-ig.Meleg fehér fényt bocsát ki.
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2800 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP67 |
| A teljes fényáram | 490 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 85-264 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Hely | Kert és utak |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | LGL Nedes, CW Nedes, GARDEN LAMP |
| Gyártó | NEDES |

Talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás





Fali, 230V, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás