
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TORRETTA fali LED lámpa a modern dizájnt és a kiváló minőségű kidolgozást ötvözi. A fém kivitel műanyag elemekkel kiegészítve hangsúlyozza a lámpa elegáns megjelenését. Az IP44-es védettségnek köszönhetően fürdőszobai világításként is ideális. A LED fényforrás a csomag része. Semleges fehér fényt bocsát ki. Minden típusú felületre felszerelhető.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Hely | Fürdőszoba |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Tükörmegvilágítás/Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 770 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | TORRETTA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás