





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vízálló beépített lámpa. Alkalmas ösvények és bejáratok világítására. Magas ellenállású anyagokból készült: rozsdamentes acél, műanyag. Maximális terhelhetőség: 2000 kg. A szerelési nyílás átmérője: 105 mm. A fényforrás (LED) a csomag része. Fény színe: meleg fehér. A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A teljes fényáram | 270 lm |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Behatolás védettség | IP67 |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Típus | Taposó lámpák |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | FOUNTAIN, MYGARDEN GROUNDS, MOSS Philips, LGL Phillips |
| Gyártó | Philips |


Fali
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron

Függő
Raktáron

Álló, fém
Raktáron


IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás