Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 8785 Ft
- 2025. 12. 01. - 8785 Ft
- 2025. 11. 18. - 7945 Ft
- 2025. 08. 11. - 8785 Ft
- 2025. 07. 29. - 7467 Ft
- 2025. 01. 08. - 8785 Ft
- 2024. 01. 15. - 9545 Ft
Termékleírás
Ajándékozza meg gyermekeit a kényelem érzetével. Ez a gyermek ágynemű kellemes pamutból készül, így a legkisebbek számára is alkalmas. Az aranyos gyerek mintákat mindenki értékelni fogja. Kényelmes, cipzáras záródású. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 45 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 100 x 135 cm
Specifikációk
| Típus | Kiságyba |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Rózsaszín |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 45 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minőség
Az Ön által megadott szöveg "Áno", ami szlovákul "Igen"-t jelent magyarul. Azonban ez a szöveg nem egy értékelés. Ha valódi értékelést szeretne lefordítani, kérem, adjon meg részletesebb tartalmat.
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron





























