Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 15 635 Ft
- 2026. 01. 21. - 15 635 Ft
- 2025. 09. 23. - 16 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 14 316 Ft
- 2025. 09. 09. - 13 596 Ft
- 2024. 07. 24. - 16 995 Ft
Termékleírás
3D ágynemű, amely finom pamutszövetből készül. Ezen ágynemű innovációja a digitális nyomat alkalmazásában rejlik, amelynél jobban kitűnnek a színek és maguk a minták. A digitális nyomtatású ágynemű már elérhető árú, és valóban mindenki megengedheti magának. Az ágyneműnek köszönhetően bejárhatja az egész világot. A cseh hazafikat biztosan örömmel tölti el Csehország motívuma a párnán. Az ágynemű eleje mintás, az alsó oldala pedig egyszínű, fehér. Az ágynemű záródása nem az ágynemű teljes szélessége mentén húzódik, hanem 10 cm-rel beljebb kerül elvarrásra a szélétől, hogy megakadályozható legyen a takaró vagy a párna sarkának kimozdulása. Az ágynemű 5-7 cm-es mérettartalékkal készül. Mosás után az anyag a csomagoláson feltüntetett méretre megy össze. Az ágynemű Csehországban készül. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Specifikációk
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Gyártó | Kvalitex |
Vélemények
Felhasználói értékelések
nagyon minőségi, gyönyörű
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Plastia Max permetező 0,5 l, zöld
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





























