Ajánljuk
4Home Christmas Time flanel ágyneműhuzat, szürke, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Kellemes anyag (43%)
- Szép megjelenés (29%)
- Nem megfelelő méret (14%)
- Hibás termék érkezett (14%)
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 4395 Ft
- 2026. 02. 17. - 4395 Ft
- 2026. 02. 11. - 3095 Ft
- 2026. 02. 03. - 4095 Ft
- 2026. 01. 29. - 5365 Ft
- 2026. 01. 28. - 4145 Ft
- 2026. 01. 26. - 6595 Ft
- 2025. 12. 01. - 7495 Ft
- 2025. 11. 20. - 7545 Ft
- 2025. 11. 11. - 12 995 Ft
- 2025. 10. 14. - 10 396 Ft
- 2025. 09. 23. - 12 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 10 396 Ft
- 2025. 09. 09. - 6756 Ft
- 2025. 09. 01. - 8445 Ft
- 2025. 06. 19. - 12 995 Ft
- 2025. 03. 19. - 6695 Ft
- 2025. 01. 13. - 9545 Ft
- 2025. 01. 06. - 10 245 Ft
- 2024. 12. 19. - 9895 Ft
- 2024. 12. 16. - 10 395 Ft
- 2024. 12. 13. - 11 495 Ft
- 2024. 12. 10. - 12 495 Ft
- 2024. 12. 05. - 9986 Ft
- 2024. 12. 04. - 8816 Ft
- 2024. 12. 02. - 9795 Ft
- 2024. 10. 25. - 7395 Ft
- 2024. 10. 07. - 7695 Ft
- 2024. 09. 12. - 6845 Ft
- 2024. 08. 28. - 5995 Ft
- 2024. 07. 15. - 6045 Ft
- 2024. 01. 18. - 5395 Ft
- 2024. 01. 15. - 5745 Ft
Termékleírás
Tegye kellemesebbé nemcsak a fagyos éjszakákat ezzel a pihepuha ágyneműhuzattal, amely szó szerint bekuckózásra buzdít! Stílusos flanel ágyneműhuzat varázslatos karácsonyi mintákkal, a szürke-fehér visszafogott kombinációjával, amely garantáljan elhozza otthona igazi nyugalmát. A finom pamut flanel a jellegzetes felületének köszönhetően nagyszerűen puha és meleg, az ágyneműhuzat így ideális a hideg őszi és téli éjszakákra.Az ágyneműhuzat kétoldalas – az egyik oldalán karácsonyi minta látható szarvasokkal, fenyőfákkal és díszekkel, a másik oldalán pedig különféle alakú hópelyhek – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágynemű praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 220 cm
Specifikációk
| Anyag | Flanel |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Karácsony |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Kellemes anyag (43%)
- Szép megjelenés (29%)
- Jó minőség (29%)
- Nem megfelelő méret (14%)
- Hibás termék érkezett (14%)
Felhasználói értékelések
Szép ruházat
Nagyon szépen köszönöm, minőséges volt.
A méret nem felel meg... 220 írva, de valójában csak 200
Az ágynemű kellemes, de hibás volt. Egy sarok a párna nem volt bevarrva.
nagyon kellemes
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron






































