








A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 9495 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A varázslatos skandináv mintákkal ellátott meleg ágyneműhuzat nem csak téli éjszakákon hozza el a szép álmokat. Szerezze be ezt a gyönyörű mikroflanel ágyneműhuzatot, mely a legfázósabbakat is felmelegíti, és beragyogja hálószobáját az egyedi tervezésével és vidám színeivel. Pihe-puha lágy anyaga biztosíjta a legkényelmesebb pihenést álvás közeben. A szett tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cmMi az a mikroflanel? A mikroflanel ágyneműhuzatot a szálak nagyobb sűrűsége jellenmzi és tapintásra még kellemesebb, mint a közkedvelt mikroplüss. A rövid és lágy szálak biztosítják a lehető legkényelmesebb alvást és az érzékeny bőrűek legjobb választása, ha ágyneműről van szó. Ideális a hideg téli éjszakákra, mivel jó melegítő képessége van. Röviden, ha megszerette a mikrplüss anyagot, akkor a mikroflanellel még kényelmesebbé teheti ágyát és alvását.
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter, Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Kellemes mikroflanel, nagyon meleg aludni a huzat alatt. Mosás után gyorsan szárad, nem kell vasalni. Mindenkinek ajánlom.
nagy elégedettség, a színek szuperek, az anyag jó
Nagyon kellemes és puha ágynemű, a színek gyönyörűek. A párom nem akarja lecserélni!!
SZUPER, ELÉGEDETTSÉG
Jó minőség és ár.

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron