









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális felülettel Az ágynemű teljesíti a nemzetközi Oeko-Tex Standard 100 egészségügyi biztonsági tanúsítványt Az ágynemű cipzáras és nem igényel vasalást A lepedő gumis, feszesen tart A lepedő vasalásmentes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (gyártói címke szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 1 db takaró 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Fehér, Piros |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Tél |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron


Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron