











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Kompakt forma – kinyitás előtt kevés helyet foglal, és kisebb terekben is remekül használható ✔️ Bővíthető funkció – az asztallap könnyen megnövelhető 120 × 110 cm méretre ✔️ Állítható magasság – a 60–72 cm közötti fokozatmentes magasságállítás lehetővé teszi, hogy a bútor különböző igényekhez igazodjon ✔️ Stabil szerkezet – a lábakban rejtett 4 mozgó stabilizátor biztos alátámasztást nyújt az asztallapnak ✔️ Praktikus polc – extra hely a legszükségesebb tárgyaknak, amelyek mindig kéznél vannak
| Szélesség: | 110 cm |
|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Állítható magasság | 60 - 72 cm |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Stílus | Klasszikus / Modern |
| Súly csomagolással együtt | 37,8 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Tölgyfa, kihúzható, matt

Kihúzható, matt, laminált

Beton, kihúzható, matt

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

76×90 cm, modern stílusú, tölgyfa

Tölgyfa, kihúzható, matt

Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, ovális

60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

Fém, gurulós, matt
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, ovális

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Modern stílusú, ovális, kihúzható

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

45×50×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, kihúzható

Fém, gurulós, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Matt, laminált, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, gurulós, kihúzható

Matt, laminált, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
55×65 cm, gurulós, ovális

Fa, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Gurulós, ovális, matt

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

Üveg, fa, fém
Raktáron
Fa, fém, gurulós
Raktáron
Fa, diófa, kihúzható

Kerek, üveg, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, fa, modern stílusú