






Méretek 25×180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 180 x 200 cm Magasság: 25 cm Szélesség: 180 cm Hosszúság: 200 cm A matrac keménysége: Puhah H2, Közepes H3, két keménység Kialakítás Puhah oldal H2 keménységgel, memóriahabbal VISCO Közepes keménységű H3 oldal ExtraFlex PUR habbal Profilozott hab masszázs hatással a matrac mindkét oldalán Ortopédiai támogatás a gerinc helyes tartásához 7 anatómiai zóna a tökéletes kényelem érdekében alvás közben A pontszerű testtámasz nagyszerű alkalmazkodása tasakrugós technológiának köszönhetően Hosszabb élettartam a rugós technológiának köszönhetően, mint a habmatracok Hipoallergén és mosható huzat cipzárral Anyag - Tasakrugós rugók A rugók külön textiltáskákban vannak elhelyezve A táskák egymástól függetlenül reagálnak a nyomásra, és biztosítják a tökéletes támaszt Minimalizálják a nyomást az ízületeken és alkalmazkodnak a test vonalaihoz A rugók nem veszítik el rugalmasságukat - a matrac hosszabb élettartama Légáteresztőek, nem tartják meg a hőt és a nedvességet , ezáltal jelentősen csökkentik az atkák előfordulását Minimalizálják a mozgás átvitelét - ideálisak páros matracok számára Anyag - Memóriahab Nagyon puha anyag tökéletes testhez való alkalmazkodással Kivételes kényelmet biztosít fekvés közben A hő és nyomás hatására meglágyul Csökkenti a nyomáspontokat , így enyhíti az ízületi és izomfájdalmaktól Egységesen osztja el a súlyt, így támogatja a gerinc helyes tartását Hipoallergén anyag Tippek Egészítse ki a matracot minőségi ágyráccsal , amely biztosítja a levegő megfelelő keringését Matracvédő meghosszabbítja annak élettartamát A matracot rendszeresen forgassa - az első évben legalább négyszer, a következő évben legalább kétszer A matracot rendszeresen porszívózza - meghosszabbítja annak élettartamát és egyedi tulajdonságait A hab és a huzat színe eltérhet - a hab és varrás színe nincs hatással a matrac tulajdonságaira A matrac gyártási toleranciája +- 2 cm magasságban, szélességben és hosszúságban A matracok kompresszált állapotban kerülnek kiszállításra - ideális esetben 24 órán belül csomagolja ki a kézhezvételt követően Ne terhelje a matracot azonnal - a matrac akár 48 óráig is eltarthat, míg visszanyeri eredeti állapotát Gyakran kérdezik 🙋 Valóban biztosítja a matrac a támaszt nyikorgás nélkül? Igen, minden rugó külön tasakban van elhelyezve, ami minimalizálja a mozgás átvitelét és megszünteti a nyikorgást. Ennek a kialakításnak köszönhetően a matrac alkalmazkodik a test alakjához, és optimális támaszt nyújt túlzott nyomás nélkül. Tipp: Rendszeresen forgassa a matracot az egyenletes kopás érdekében. Milyen gyakran kell forgatni és tisztítani a matracot? A matracot ajánlott legalább 4-szer forgatni az első évben, majd évente legalább 2-szer. A rendszeres porszívózás segít megőrizni a matrac higiéniáját és meghosszabbítja élettartamát. Tipp: Használjon levehető matracvédőt, amely véd a portól és allergénektől. Alkalmas a matrac allergiások számára? Igen, hipoallergén anyagokból készült, és antiszeptikus felülettel rendelkezik, amely csökkenti az atkák és baktériumok kockázatát. Ez ideális megoldássá teszi allergiások számára. Tipp: Rendszeresen mossa a huzatot 60 °C-on a higiéniai tulajdonságok megőrzése érdekében. Hogyan működik a memóriahab a matracban? A memóriahab alkalmazkodik a test hőjéhez és nyomásához, ami támogatja a gerinc helyes pozícióját és enyhíti a nyomáspontokat. Ez a tulajdonság növeli a matrac kényelmét és higiéniáját. Tipp: Rendszeresen szellőztesse a matracot, hogy elkerülje a túlmelegedést. Mit tegyek, hogy a matrac sokáig tartson? A tasakos matrac hosszú élettartamú a kialakításának és az alkalmazott anyagoknak köszönhetően. A hosszú élettartamot támogatja a rendszeres forgatás, porszívózás és a huzat mosása. Tipp: Használjon légáteresztő ágyrácsot, amely biztosítja a matrac megfelelő szellőzését. Inspirálódjon tovább Matracok Hálószoba Hálószoba világítás Ágyak Paplan és párna Hálószoba kiegészítők
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 25 cm |
| Töltet | Memória habszivacs, PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Puha, Közepesen kemény, Közepesen puha |
| Zónák száma | 7 |
| Rugó típus | Táskarugós |
| Kétoldalas | Igen |
| Matracvédő | Matracvédővel |
| Matrac mérete | 180 x 200 cm |
| Javasoljuk | Gyermek matracok, Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok időseknek, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg, 120 kg felett |
| Matrac teherbírása | 130 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 25 cm |
| Nagyság | Kétszemélyes ágyra |
| Rugótípus | Táskarugós |
| Hab típus | PUR hab, Memóriahab |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység, Puha H1 – H2 |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |

25×160×200 cm, rugós, hab

21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×140×200 cm, rugós, hab

18×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, latex
Raktáron
23×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, aloe vera

21×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
140×200 cm, hab, ortopéd

19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, aloe vera

10×120×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, rugós, hab

80×200 cm, ortopéd, puha

160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, kemény, ortopéd
Raktáron
160×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, rugós, hab

80×200 cm, hab, ortopéd

10×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
140×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, rugós, hab

140×200 cm, rugós, hab

80×200 cm, rugós, hab

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron

70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
20×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron