

















A RICCARDO kinyitható kanapét kellemes tapintású, velúr hatású szövettel kárpitozták, amely könnyen tisztítható. Ne fecsérelje idejét takarításra, töltse inkább pihenéssel a nap hátralevő részét. A kanapét bármikor pár mozdulattal vendégággyá alakíthatja, ágyneműtartójában pedig mindig kéznél lesz a párna és a takaró. A kínálatunkban szereplő számos színkombináció közül minden bizonnyal Önnek is sikerül kiválasztania a megfelelőt. Az ülésbetét PUR habból készült. Ideális választás mindenkinek. A RICCARDO kanapé főbb jellemzői: kinyitható tárolóhely 1 db AJÁNDÉK párna többféle színkombináció
| Funkció | Kihúzható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| A fekvő felület mérete | 180x140 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Az ülőfelület magassága | 40 cm |
| Hosszúság a falig | 78 cm |
| Kárpitozás | Alova 10/alova 36 |
| Kinyitható | IGEN |
| Szélesség a fal mentén | 213 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 75 cm |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Súly | 80 kg |
| Anyag | Szövet |
| A fekfőfelület magassága | 30 cm |
| A háttámla magassága | 25 cm |
| Meghatározás | Családnak |
Felhasználói értékelések
Sajnos nem azt kaptam amit láttam! Nem eggyezik a színe sem! Összességében kaptam egy TÁKOLMÁNYT! A hírdetés az ágyról becsapja a vevőt!
Vásárolva itt: Expedo.hu
8 hét után törötten szállították ki, kicsit sem óvták még a bejárati ajtót sem...., egyébként szép lenne,ha nem okoztak volna ekkora kárt,kellemetlenséget.
Vásárolva itt: Expedo.hu
Az ágynemű tartó kicsúszík, a kárpitozás silány hanyag, és beton kemény alvásra alkalmatlan.
Vásárolva itt: Expedo.hu