Ajánljuk
11 895 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 19. - 11 895 Ft
- 2025. 04. 07. - 11 895 Ft
- 2025. 04. 02. - 10 706 Ft
- 2024. 04. 15. - 11 895 Ft
- 2024. 01. 15. - 10 495 Ft
Termékleírás
Kamilka Lux párna. Egy párna, melynek köszönhetően minden éjszaka jól alszik majd, és kipihenten ébred. A Kamilka párna antiallergén, és felülete átvarrott. Töltete poliészter golyócskák saját huzatban cipzárral ellátva, ezért a töltet könnyedén cserélhető, vagy utántölthető. A töltet további előnye, hogy hosszú távon alaktartó, nem laposodik el és könnyen felrázható. A golyócskák szilikonizált üreges szálból készültek, ezért allergiában szenvedőknek is alkalmas.
Specifikációk
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Hipoallergén | Igen |
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter golyók |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A töltet súlya | 900 g |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 70 x 90 cm |
| Gyártó | Bellatex |
Vélemények
3.33 értékelés
5
1 x4
1 x3
0 x2
0 x1
1 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Kiváló párna
















