





Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Díszpárna 45x45 cm Melisse – douceur d'intérieur
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Pamutkeverék |
| Párnahuzat jellemzői | Levehető |
| Súly | 0.534 kg |
| Tartalmaz töltőanyagot | Töltőanyaggal |
| Hosszúság | 45 cm |
| Párna mérete | 45x45 |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Melisse |
| Párna zárása | Cipzáros |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag | Poliészter szálak |
| Sűrűség | 180 g/m² |
| Ápolás | Kézi mosás |
| Anyag specifikáció | 67% pamut/33% poliészter |
| Szín | Aranyszínű/bézs |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |

45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

50×70 cm, pamut, hipoallergén

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×23 cm, álló, fém
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron


Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron