








A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha törölközőivel és füdrőlepedőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a magas nedvszívó képességet és kiválóan lágy tapintást, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium szett kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns természetes színek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A szett egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják. A szett tartalma: 1x törölköző 50 x 100 cm 1x fürdőlepedő 70 x 140 cm
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Állatok |
| Szín | Barna |
| A szettben található darabok száma | 2 db |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Méret | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Méretek | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Minőségi áru elérhető áron, ajándéknak kiváló.
Minden rendben
Minőségi termék
Szuper törölköző és fürdőlepedő.
Kellemes anyag

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron