Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 2695 Ft
- 2026. 03. 25. - 2695 Ft
- 2026. 03. 17. - 3045 Ft
- 2026. 03. 09. - 3395 Ft
- 2026. 03. 09. - 3345 Ft
- 2026. 03. 06. - 3145 Ft
- 2026. 02. 20. - 2995 Ft
- 2026. 02. 18. - 3995 Ft
- 2026. 02. 12. - 3295 Ft
- 2026. 02. 06. - 3995 Ft
- 2025. 12. 14. - 4995 Ft
- 2025. 08. 15. - 3995 Ft
- 2025. 08. 12. - 4245 Ft
- 2025. 08. 06. - 3995 Ft
- 2025. 05. 14. - 4245 Ft
- 2025. 04. 25. - 5145 Ft
- 2025. 03. 25. - 4195 Ft
- 2025. 03. 04. - 3345 Ft
- 2025. 02. 07. - 3245 Ft
- 2025. 01. 06. - 3495 Ft
- 2024. 12. 18. - 3245 Ft
- 2024. 12. 02. - 3595 Ft
- 2024. 11. 28. - 3445 Ft
- 2024. 11. 25. - 3795 Ft
- 2024. 11. 20. - 4045 Ft
- 2024. 11. 04. - 4845 Ft
- 2024. 08. 28. - 5145 Ft
- 2024. 08. 26. - 4545 Ft
- 2024. 07. 22. - 5045 Ft
- 2024. 07. 15. - 3745 Ft
- 2024. 07. 02. - 3395 Ft
- 2024. 06. 17. - 2765 Ft
- 2024. 06. 12. - 2745 Ft
- 2024. 04. 05. - 4545 Ft
- 2024. 02. 08. - 4645 Ft
- 2024. 01. 23. - 4295 Ft
- 2024. 01. 15. - 3895 Ft
Termékleírás
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha füdrőlepedőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A fürdőlepedő magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a fürdőlepedő magas nedvszívó képességét és kiválóan lágy tapintását, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium fürdőlepedő kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns természetes színek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A fürdőlepedő egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják.
Specifikációk
| Anyag | Pamut, Bambusz |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Állatok |
| Szín | Szürke |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Méretek | 70 x 140 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minőségi kivitelezés, finom anyag.












