








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze az exkluzív kényelemet, amit a Bamboo Premium termékcsalád extra puha törölközőivel érhet el. Mondjon búcsút a baktériumoknak! A törölköző magas bambuszszál tartalmának (70%) köszönhetően nemcsak kíméletes bőréhez, hanem természetes antibakteriális tulajdonsággal is bír, ami megakadályozza a penészedést illetve a baktériumok megjelenését és elszaporodását. A bambuszszál és a lágy pamut megfelelő kombinációja biztosítja a törölköző magas nedvszívó képességét és kiválóan lágy tapintását, ami kényeztetni fogja minden nap.A minőségi Bamboo Premium törölköző kényeztetheti bőrét fürdés vagy zuhanyzás után, ami felér a legfigyelmesebb odaadással. Ezen felül, az elegáns természetes színek valamint a stílusos szegélydíszeknek köszönhetően nagyszerűen kiegészíti fürdőszobáját. A törölköző egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően alkalmas a gyermekek érzékeny bőréhez, illetve allergiás tünetekkel rendelkező felnőttek is használhatják.
| Ajánlott mosás | 60 °C |
|---|---|
| Anyag | 70% bambusz viszkóz, 30% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Méretek | 70 x 140 cm |
| Súly | 450 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Minden szuper.
Kellemesen puha.
Eléggé gyenge, erősebbre számítottam.
minőségi anyag