









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szépség az egyszerűségben rejlik, a pihenésre szolgáló helyiség esetén pedig mindez kétszeresen érvényes. A stílusos Galaxy pamut ágynemű az egyszerű minták minden rajongójának örömöt okoz. A fekete-fehér színvilág és a letisztult vonalak hagyományos kombinációja modern és szemet gyönyörködtető stílust kölcsönöz hálószobájának. A puha és kényelmes 100% pamut kellemes alvást biztosít. Az ágynemű ráadásul kétoldalas – az egyik oldalán klasszikus finom csíkok, a másik oldalán pedig decens geometriai minta látható, háromszög alakzatokkal – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágynemű praktikus cipzárral záródik. A szett tartalma: 2 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 220 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Csodálatos
Ízléses, modern ágyneműhuzat
Teljes megelégedettség! A minőség és a szállítás sebessége szuper.

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron