



Méretek 70×90 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 920 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Zöld Fehér Fekete Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Alacsony hőmérsékleten szárítsa szárítógépben 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Gombos záródás A csomag 1 db-ot tartalmaz
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Fénykép |
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Gombok |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 90 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Pamut, téglalap alakú, egyszínű
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Fényképes, cipzáras, pamut

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
38×38 cm, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
45×45 cm, fényképes, cipzáras

Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
45×45 cm, fényképes, pamut

Fényképes, modern stílusú, téglalap alakú

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Fényképes, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
50×50 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Fényképes, cipzáras, pamut

45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron