







Méretek 79×61×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: Bársony szövet Lábak: Lakkozott acél (fekete) Szín Sötétkék Méretek Szélesség: 61 cm Ülésszélesség: 40-45 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 42,5 cm Magasság: 79 cm Ülésmagasság: 48 cm Támlamagasság: 34 cm Karfa magasság: 26 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 7,7 kg Kialakítás Időtlen varrott dizájn kiváló ergonómiával Könnyen karbantartható - a bársony anyag ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkezőfotel elegáns és kényelmes megoldást kínál minden étkező vagy konyhai sarok számára. A puha bársony felületnek köszönhetően luxus hatást kelt mind látványra, mind érintésre, míg a puha párnázás és ergonomikus forma hosszabb idő alatt is kényelmet biztosít. Ez a foteltípus nem csupán praktikus bútordarab, hanem kiemelkedő dizájnelem is, amely első pillantásra megkapó. Remekül illeszkedik mindennapi étkezésekhez és alkalmi vendéglátásokhoz egyaránt.
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Kék |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Termék színe | Kék |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat | Párnázással |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kialakítás | Fotel szék |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Ülésmélység | 42,5 cm |
| Háttámla magassága | 34 cm |
| Ülésszélesség | 40-45 cm |
| Karfa magassága | 26 cm |
| Súly | 7,7 kg |

Modern stílusú, kárpitozott, fém

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém, rusztikus, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron