







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4580 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Poliészter-pamut ágyneműhuzat A poliészter-pamut ágynemű népszerű választás mindennapi használatra, tekintettel gyakorlati összetételére. Az ágynemű a természetes pamutot poliészterrel ötvözi, így kellemes tapintású, jó légáteresztést biztosít, és egyúttal nagyobb ellenállást és hosszabb élettartamot kínál. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és az alacsony gyűrődés miatt nem szükséges vasalni. Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Gramázs: 105 g/m2 Szín Bordó Barna Krém Szürke Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt használat előtt alaposan ki kell mosni Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és cipzárasan Használjon az anyagnak és színnek megfelelő mosószert Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki Alacsony hőmérsékleten szárítóban szárítható A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Motívumok | Állatok, Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes, Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Bordó, Szürke, Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Csíkok, Kockás |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,7 kg |
| Grammsúly | 105 g/m2 |

Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, kétszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroplüss, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, kétszemélyes, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, kétszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, gombos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron