







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 25 575 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szék: polipropilén - antracit/sötétszürke Asztal: fém - fekete Szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 47 cm Magasság: 82 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülésmélység: 39 cm Ülésszélesség: 46 cm Teherbírás: 100 kg Súly: kb. 3,4 kg Asztal méretei Hossz: 50 cm Szélesség: 50 cm Teljes magasság: 70 cm Súly: 2,5 kg Kialakítás Két székből és egy asztalból álló szett a kertbe vagy balkonra Ergonomikusan formázott ülés Könnyű karbantartható ülés Az asztal fogantyúval rendelkezik a könnyű kezelés érdekében Levehető lábak az egyszerű szezonális tároláshoz A szín megőrzése érdekében javasolt védelem a hosszan tartó napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk A praktikus székek és asztal szettje ideális választás a pihenőidők eltöltésére a balkonon, teraszon vagy kertben. Könnyű szerkezete és egyszerű karbantartása révén kiváló mindennapi használatra, valamint szezonális alkalmakra a családdal vagy barátokkal. Az ergonomikusan formázott székek kényelmet biztosítanak reggeli kávéhoz, délutáni pihenéshez vagy esti teraszos beszélgetésekhez. A kompakt asztal elegendő helyet kínál harapnivalóknak, dekorációknak vagy a kedvenc könyvnek, így az egész szett könnyedén teremti meg a szabadtéri pihenés kellemes helyszínét.
| Anyag | Műanyag, Fém |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 2 fő részére |
| Szék szélessége | 47 cm |
| Szék magassága | 82 cm |
| Asztal anyaga | Fém |
| Szék mélysége | 51 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Szék teherbírása | 100 kg |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Asztal magassága | 70 cm |
| Ülésmélység | 39 cm |
| Súly | 9,3 kg |
| Asztal átmérője | 50 cm |

Fém, műanyag, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva