














Méretek 83×295×140 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 172 593 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Fa, forgácslap Kárpit: POSO 02 Kárpit színe: Bézs Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Bársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Ülőfelület típusa: Hab kitöltés Hab típusa: Poliuretán hab T30 Rugók: Hullámrugók Lábak: Műanyag A garnitúra Poso szövettel van bevonva, amely finom bordázott textúrával rendelkezik, nagyon kellemes tapintású, magas 380g/m 2 súlyú és kopásálló. Az ülőgarnitúra ülőfelülete minőségi és hosszú távon formálható poliuretán habból készült, hullámrugókkal erősített. A kanapé szerkezete tömör fenyő- és bükkfából készült, kiegészítő anyagként forgácslap, réteg- és farostlemez is használatos. A kanapé méretei Kialakítás: U alakú ülőgarnitúra Szélesség: 295 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Alvófelület: 140 x 265 cm Lábak: 5 cm Felszerelés Tárolóhely: Igen (az ülőgarnitúra középső része) Ággyá alakítható: Igen Szabadon álló párnák: 4 db A kanapé hátulja kárpitozott: Igen Ággyá alakítható Átalakítható ágyra: Igen Ágy mérete: 140 x 265 cm Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli átalakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso Plüssösen puha Poso szövet megjelenése mancseszterre emlékeztet. Egyedi 3D hatása tapintásra kellemes, továbbá rendkívül tartós és ellenálló. A finom rostok tisztítása könnyen elvégezhető speciális, kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerekkel. Különleges jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozó anyagaként használják. 100% poliészterből készült, magas grammsúlyú . Fontos paraméter az anyagoknál azok szilárdsága és kopásállósága, azaz a Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszámot meghaladva az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Átlagos otthoni anyagok körülbelül 20 000 ciklust bírnak ki.
| Szélesség: | 295 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Bézs |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Többszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Forma | U alakú |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé fekvőfelület | 140 x 265 cm |
| Súly | 80 kg |

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron