





Méretek 75×155×105 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 142 480 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: Kétszemélyes kanapé Méret: Kanapé akár 250 cm-ig Szín: Barna Huzat: POCO 22 A kanapé anyaga A huzat összetétele: 100% Poliészter A huzat anyaga: Fényes, sima szövet Lábak anyaga: Műanyag Habszivacs típusa: T25 hab Ülőfelület típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőmélység: 64 cm Ülésmagasság: 38 cm Lábmagasság: 3 cm Alvófelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen 2 db díszpárnát tartalmaz Tegye otthonosabbá a lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helytakarékosak. Ez a leghelytakarékosabb megoldás az otthoni pihenőzónák számára. A kanapék nemcsak nappalikban, hanem irodákban vagy gyerekszobákban is jól mutatnak. Az összbenyomást tovább fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és lazítson.
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Barna |
| Termék színe | Barna |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Kétszemélyes |
| Kanapé fekvőfelület | 196 x 125 cm |
| Láb magassága | 3 cm |
| Ülésmagasság | 38 cm |

Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron