






Méretek 45×90×207 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 69 576 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúrszövet: Cosmic 800 - barna Gramázs: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 90 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Fejtámla vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac méretéhez: 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 101 kg Kialakítás Tárolóhellyel együtt Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része T30 jelölésű poliuretán habból készült Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) Topper nem az ágy része Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választás mind otthonok, mind luxusszállodák számára, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyhez külön megvásárolható a felső topper is. Az alap tartalmaz egy rugórendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a szilárd, de kényelmes testtámasz érdekében. A még nagyobb kényelem és higiénikus alvás érdekében topper vásárolható hozzá, amely biztosítja a puha felületet. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak jellemzői a kivételes kényelem, magas ellenállóképesség és elegáns megjelenés, amelyek felélénkítik minden hálószobát. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 207 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Barna |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa

90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban

92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, magasított
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron