











Méretek 83×295×140 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 172 593 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Fa, forgácslap Huzat: POSO 02 Huzat színe: Bézs Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Ülőpárna típusa: Hab töltet Hab típusa: Poliuretán hab T30 Rugók: Hullámrugók Lábak: Műanyag A garnitúra Poso szövettel van bevonva, amely finom bordázott textúrával rendelkezik, nagyon kellemes tapintású, magas grammsúlyú (380 g/m2) és kopásálló. A garnitúra ülőpárnái kiváló és hosszú távon tartós poliuretán habból készültek, amelyeket hullámrugók erősítenek. A kanapé szerkezete masszív fenyő- és bükkfából készült, kiegészítő anyagként forgácslap, rétegelt lemez és farostlemez felhasználásával. A kanapé méretei Kialakítás: U alakú sarokgarnitúra Szélesség: 295 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Fekvőfelület: 140 x 265 cm Lábak: 5 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a sarokgarnitúra középső részén) Ágy alakítás: Igen Szabadon álló támaszkodó párnák: 4 db A kanapé hátsó oldala kárpitozott: Igen Ágy alakítás Ágyra átalakítható: Igen Ágy méret: 140 x 265 cm Átalakítás típusa: Kézi mechanizmus nélküli átalakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso Pihe-puha Poso anyag kordbársonyra emlékeztet megjelenésében. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül szilárd és tartós. A finom szálú felszín egyszerűen tisztítható kárpitozott bútorokhoz készült speciális tisztítószerekkel. Egyedi jellemzői miatt kárpitozott textíliaként használják, például sarokgarnitúrák, fotelok és székek számára. 100% poliészter anyagból készült, nagy grammsúlyú. Az alkalmazott szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, amit Martindale tesztnek neveznek. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet koptatódni kezd. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Általános háztartási szövetek körülbelül 20 000 ciklusként mérhetők.
| Szélesség: | 295 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Bézs |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Többszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Alak | U alakú |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 140 x 265 cm |
| Súly | 80 kg |

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron