



Méretek 75×155×105 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 126 632 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Kétszemélyes kanapé Méret: Kanapé akár 250 cm Szín: Barna Kárpit: POCO 22 A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpitozás anyaga: Fényes, sima anyag Lábak anyaga: Műanyag Hab típusa: T25 hab Ülőfelület típusa: Bonnell rugó A kanapé méretei Szélesség: 155 cm Mélység: 105 cm Magasság: 75 cm Ülőmélység: 64 cm Ülőmagasság: 38 cm Lábmagasság: 3 cm Alvófelület: 196 x 125 cm Teherbírás: 160 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen 2 db díszpárna tartozékként Tegye otthonosabbá lakását a skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leghatékonyabb megoldás a lakás pihenőzónájához. A kanapék nemcsak a nappalikban dominánsak, hanem alkalmasak irodákba vagy gyerekszobákba is. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete hangsúlyozza. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozás vagy a tipikusan bordás kordbársony. Kényeztesse magát és pihenjen.
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Férőhely | Kétszemélyes, Háromszemélyes |
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Barna |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé alvófelület | 196 x 125 cm |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |

85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron