


Méretek 75×100×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált: Tölgy dekor Fém: Fehér Méretek Szélesség: 100 cm Mélység: 60 cm Magasság: 75 cm Lábak profilja: 2 x 4 cm Keret mérete az asztallap alatt: 98 x 58 x 4 cm Súly: 15 kg Kialakítás Asztal 4 személy részére Stabil fém szerkezet Könnyen karbantartható fa dekor asztallap Egyszerű minimalista dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk Könnyedség és természetes harmónia Hozza be otthonába a könnyedséget és a meleget ezzel az étkezőasztallal, amely tölgy dekorú lapjával és fehér fém szerkezetével bűvöl el. A világos tónusok kellemesen hatnak, és optikailag nagyítják a teret, amit különösen a kisebb helyiségekben fog értékelni. Ideális a családi reggelikhez, munkavégzéshez és esti ülésekhez. A természetes megjelenésű asztallap a modern egyszerűséggel kombinálva otthonos atmoszférát teremt, melyet imádni fog. Az asztal könnyen karbantartható és a stabilitásának köszönhetően megbízható eleme a mindennapi életnek.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Lap anyaga | Lamino |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Zobrazení v ar | Ano |

75×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
Matt, nyírfa, fa lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×102 cm, bővíthető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, magasfényű, sonoma tölgyfa
Raktáron
75 cm, ⌀ 120 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×90 cm, modern stílusú, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, ovális
Raktáron
73×80 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
73×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, fém lábakkal
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
51 cm, ⌀ 48 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Matt, egy lábbal, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×120 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Matt, kőrisfa, klasszikus lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron