














Méretek 80×42×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag (polipropilén): Kék Méretek A háttámla szélessége: 42 cm Az ülőrész szélessége: 40 cm Teljes mélység: 52 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 45 cm A karfa magassága a földtől: 64 cm A karfák teljes szélessége: 55 cm A karfák belső távolsága elől: 48 cm A karfák belső távolsága hátul: 47 cm Súly: 4,45 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Rakásolható Könnyű szerkezet Modern levegős design A műanyag nem UV álló, a széket javasolt védeni a napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 42 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Karfás | Igen |
| Szín | Kék |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,45 kg |

49×59×27 cm
Kiszállítás 2 nap múlva
Összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Rakásolható
Raktáron
Fa, teakfa
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron