








Méretek 72-79×86×62 cm
Válassz 2 üzlet közül 147 030 Ft és 168 160 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 10 565 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Terracina nyugágy, bézs – House Nordic A House Nordic Terracina nyugágya kényelmet, könnyedséget és kellemesen elegáns megjelenést kölcsönöz a kültéri résznek. A bézs dizájn időtlen hatású, és könnyedén kombinálható természetes tónusokkal, fával, kővel és zöld növényzettel a teraszon vagy a kertben. Laza lounge stílusával a fotel ideális egy kávé melletti kikapcsolódáshoz, nyári üldögéléshez és a nyugalom pillanataihoz az erkélyen vagy a medence mellett. Önmagában vagy a Terracina kollekció kültéri ülőgarnitúrájának részeként is tökéletesen mutat. A szék külön-külön vagy kanapéval, asztallal és székkel együtt is megvásárolható szettben. Karbantartás Általános gondozás és karbantartás: Csak a tikfa hagyható kint további kezelés nélkül. Más finom fafajtákat faolajjal vagy más védelemmel kell kezelni a fa szép megjelenésének megőrzése és a kiszáradás okozta repedések megelőzése érdekében. Karbantartáshoz javasoljuk, hogy érdeklődjön a megfelelő ápolószerekről a helyi hobbiboltban. Rendszeres tisztítás Az akácfa bútorokat pH-semleges szappanos vízzel tisztítsa. Tárolás Az akácfa bútorokat száraz, fagymentes és szellős helyen ajánlott tárolni.
| Szélesség: | 86 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 72-79 cm |
| Anyag | Fa, Fém |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Egyszerű |
| Fafajta | Akácfa, Teakfa |
| Szín | Bézs |
| Karfás | Igen |
| Magasság (cm) | 72, 78,5 |
| Anya | Acél, Akác, Kazán |
| Súlyok (kg) | 15 |
| Ülésmélység (cm) | 62 |
| Szélesség (cm) | 86 |
| Ülésmagasság (cm) | 41 |
| Gyártó | House Nordic |

Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fa
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Álló

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Fém, fa, akácfa
Ingyenes szállítás
Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Whiskys

Kültéri, klasszikus

Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás