





Méretek 76-83×120×58 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 486 150 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Athens és Dover étkezőgarnitúra - asztal és 4 szék, House Nordic A House Nordic Athens and Dover étkezőgarnitúrája praktikus és stílusos megoldást kínál a mindennapi otthoni étkezésekhez. A szett egy étkezőasztalból és négy kényelmes székből áll, így könnyedén kialakíthatunk egy komplett helyet családi ebédekhez, baráti vacsorákhoz és csendes kávészünetekhez. A szett dizájnja letisztult, modern és időtlen, így jól illeszkedik különféle belső stílusokhoz. Az asztal rengeteg helyet kínál négy ember számára, míg a székek könnyed és kényelmes megjelenést kölcsönöznek a szettnek. Az Athens and Dover szett ideális választás azok számára, akik egyszerű, ízléses és funkcionális étkezőszékeket keresnek egységes stílusban. Teremtsen kellemes helyet az együtt töltött asztalhoz – elegánsan, kényelmesen és az egyes darabok összehangolásának gondja nélkül. Karbantartás Tisztítsa nedves, tiszta ruhával. Kizárólag tiszta vizet használjon. A port és a szennyeződéseket porszívózhatja vagy tiszta, puha ruhával törölheti le. Ne használjon mosószereket, oldószereket vagy más vegyszereket a textíliákon, mert ezek elszíneződést okozhatnak. Néhány levehető textil rész mosható, de minden esetben MINDIG kövesd a textílián található mosási utasításokat.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 76-83 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fa, Műanyag, Fém |
| Funkció | Forgó |
| Szín | Fehér |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Készletek darabszáma | 4 db |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anya | Poliészter, Kerámia, Tölgy, MDF, Díszpapír |
| Magasság (cm) | 61/120, 76/83 |
| Súlyok (kg) | 90,45 |
| Szélesség (cm) | 58/120 |
| Gyártó | House Nordic |

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Álló

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Fém, fa, akácfa
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Whiskys

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

Darabonként
Elérhető 2 webáruházban