






Méretek 72×30×56 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 500 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: laminált DTD Szín: fehér Méretei (SzéxMéxMa): 30x56x72 cm Anyag vastagsága: 16 mm Sarok Polcos Univerzális szekrény Felszerelhető a B/J oldalra is Minőségi szlovák termék Bontásban szállítva. A szekrényeket alsó léccel, munkalap nélkül szállítjuk. A munkalap ára a 24 500 Ft/fm 38 mm vastag.
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Típus | Alsó |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Sarok |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Kondela |

Alsó, felső, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, alsó, matt
Raktáron
Modern stílusú, fa, alsó
Raktáron
135×90 cm, alsó, mosogató

Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kárpitozott, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva