
Gyorsan száradó mikroszálas törülköző - 50x100 cm - Sablio - piros
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 1 hét múlvaA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5934 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Sűrűség: 250 gsm Méret 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad Vidám sárga smiley mintával Elegáns és időtálló minta Extra nagy méret a maximális kényelemért a strandon, napozóágyon és vízparti pihenésnél Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Szín | Sárga |
| Termék színe | Sárga |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Minta | Mintával |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |
| Méret | 150 x 210 cm |

50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 1 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron