
Real Madrid Classic fürdőlepedő, strand törölköző 70x140 cm (Fast Dry)
70×140 cm, poliészter, darabonként
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5934 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% nedvszívó mikroszál Gramázs: 250 g/m² Méret 150 × 210 cm (tűrés ± 3 %) Kialakítás és karbantartás Bársonyos anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad Frissítő nyári koktélok motívumával Elegáns és időtlen motívum Extra nagy méret, maximális kényelemért strandon, napozóágyon és vízparti pihenésnél Homokálló Ideális utazáshoz Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
| Gyorsan száradó | Igen |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Narancssárga |
| Méret | 150 x 200 cm |
| Anyaga | 100% mikroszál |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Termék színe | Színes |
| Típus | Törölközők |
| Kialakítás | Sokszínű |
| Gyors száradás | Gyors száradás |
| Súly | 0,45 kg |

70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 1 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron