
Deuba Velus kerti fa karosszékek 2 darabos - eukaliptusz
Összecsukható, fa, karfás
RaktáronMéretek 120×105×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélváz Szín Fekete (szék + állvány) Sötétszürke (gránit) A szék méretei Szélesség: 105 cm Mélység: 70 cm Magasság: 120 cm Az állvány méretei Átmérő: 100 cm Magasság: 197 cm Maximális terhelés: 130 kg Párna méretei (±5 cm) Kicsi (fejtámla): 45 x 20 cm Nagy (ülőfelület és háttámla): 110 x 95 cm Megjegyzés: Az itt megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a puha töltet rugalmasságától függően. Kialakítás A csomag tartalma: szék, 2 db párna, függesztő rugó és állvány A szett 2 párnát tartalmaz (kis fej- és nagy ülőpárna) A párnák huzata eltávolítható Belső és külső használatra egyaránt alkalmas Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Mielőtt beleülne, győződjön meg arról, hogy a függesztés biztosan rögzített. A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú lengésekhez. Amennyiben állványt használ a szék felfüggesztésére, tegye azt sima és stabil alapra, ahol stabilan áll (pl. padló, burkolt terasz). 6 éves kor alatti gyermekek a széket csak felnőtt felügyelete mellett használhatják! Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját kis nyugalmában . A függőszék nem csak ülőhely, hanem egy mód arra, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. A finom hintázás segíti a test és lélek ellazulását, akár a kertben pihennek, akár bent, kedvenc könyvüket olvassák. A tartós anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítője lesz – és az új kedvenc helye.
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 120 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete, Szürke |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Minta | Egyszínű |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Fotel magassága | 120 cm |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Súly | 41,1 kg |
| Fotel szélessége | 105 cm |

Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Egyszerű
Raktáron
Fa
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron