
Goldea krepp ágyneműhuzat - szívecskék, latte színű alapon 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, krepp, cipzáras
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5764 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Kiváló választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési nehézségekkel küzdők számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textilt a finomság, melegség és alakstabilitás jellemzi. Kitűnik kellemes szerkezetével, lágyságával, és nem gyűrődik. Ha egyszerű karbantartást, meleget és finom simogatást kedvel, akkor a mikroszál éppen önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Bézs Fekete Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, minimum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön kell mosni, mindig kifordítva és összezárva Használjon a textília és színesség számára megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fekete, Bézs |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron