
Mazzoni LEONEL Bézs (Pezsgő) - MODERN 180 cm-re BŐVÍTHETŐ ASZTAL!
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú
Méretek 75×70×83 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 47 357 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERJESZTHETŐ TERVEZÉS: Ez a modern összecsukható asztal ideális otthonokba, ahol korlátozott a hely, és lehetővé teszi 4 fő étkezését. 3 variációban elérhető az igények és a helyiség elrendezése szerint: behajtva, oldalra nyitva és teljesen kinyitva. - BŐVÍTETT HELY: Ha nincs használatban, az összecsukható asztal tálalóvá alakulhat egy kis asztallappal, rejtett rekesszel és alsó szekrénnyel, ahol tárolhatók a konyhai eszközök, edények vagy napi használatú kiegészítők. - HORDOZHATÓ ÉS VERSATILIS: Nem csak étkezőasztalként vagy tálalóként használható, hanem számítógépasztalként vagy munkaállomásként is. Ezen kívül a 4 forgókerék 360°-os mozgása miatt könnyen mozgatható egyik szobából a másikba. A modern asztal 2 kerekét fékkel látták el, hogy stabil maradjon. - MODERN: A letisztult dizájn, elegáns felület és faerezetű panelek kortárs és egyszerű megjelenést biztosítanak, amely megfelel bármilyen belső stílusnak. A lekerekített sarkok pedig növelik a családi biztonságot. - MÉRETEK: Maximális terhelhetőség: 30 kg (polconként). Kiterjesztett méretek: 70L x 83W x 75H cm, félig kiterjesztett méretek: 70L x 60W x 75H cm, teljesen behajtott méretek: 70L x 37W x 75H cm. Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 83 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Matt |
| Fiókkal | Igen |
| Asztallap anyaga | Fa, Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Gyártó | HOMCOM |

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron