











Méretek 88×49×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 657 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Világosszürke Fém: Arany Méretek ( ± 1 cm) Szélesség: 49 cm Magasság: 88 cm Mélység: 60 cm Ülésmagasság: 49,5 cm Ülésmélység: 40 cm Ülésszélesség: 48 cm Teherbírás: 110 kg Súly: kb. 5 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Ergonomikusan formázott ülőfelület Kiemelkedő fém lábak arany színben Beltéri használat Szétszerelt állapotban szállítjuk Modern szék stílusos és kényelmes enteriőrhöz A Étkezőszék SPLIT VELVET arany lábakkal, világosszürke elegáns megjelenésével és luxus érzetével azonnal felkelti a figyelmet. Finom steppelés a bársony puhaságával kellemes és kényelmes ülést biztosít a mindennapi használatra. A stabil fém lábak arany kialakításukban nemcsak szilárdságot adnak a széknek, hanem stílusos hangsúlyt is, amely bármilyen enteriőrt feldob. Időtálló dizájnjának köszönhetően a szék könnyen kombinálható különböző típusú asztalokkal és kiegészítőkkel, és remekül illeszkedik étkezőbe, nappaliba vagy modern dolgozószobába. Ideális választás azok számára, akik kombinálni szeretnék a kényelmet, praktikusságot és a kifejező dizájnelemet.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Szürke, Arany |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat | Párnázással |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 49,5 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Súly | 5 kg |

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, tölgyfa

88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron