

Méretek 24×30×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 14 096 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Design stílus: Stílusos érintést adhat otthonának elegáns és kifinomult puffunkkal. Téglalap alakú dizájnnal és puha szövetborítással rendelkezik. - Kényelmes ülés: Generózusan párnázott ülés 24D habbal, lenhatású szövettel borítva, biztosítja a kényelmes ülést és jó támogatást. Ez a sokoldalú lábtartó extra ülést is biztosít különböző helyiségekben. - Tartós alap: A kicsi puff masszív fa kerete négy vastag lábon nyugszik, amelyek akár 110 kg súlyt is elbírnak. - Könnyű és könnyen mozgatható: Kompakt méretének és könnyű dizájnjának köszönhetően puffunk könnyedén mozgatható és szállítható. - A puff méretei: Teljes méretek: 40L x 30W x 24H cm. Teherbírás: 110 kg
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 24 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Téglalap |
| Puffok | Igen |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

45×50×35 cm, puffok, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron