

Méretek 43×43×43 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 22 773 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Bőséges tárolóhely: A levehető, díszített fedél alatt rejtett tárolóhely található, így rendezett tárolási megoldást biztosít otthona számára. - Modern és természetes design: Ez a lábtartó egyszerű és stílusos megjelenésű, nagyszerű dekoráció lehet az otthonában. - Sokoldalú: Nemcsak tároló puffként, hanem lábtartóként, extra ülésként, kisasztalként vagy dekorációként is használható. - Tartós kivitel: Természetes anyagokból készült, amelyek tartósak és környezetbarátok. Az E1 kompozit lemez váza biztonságos használatot garantál. - Teljes méretek: Ø43 x 43H cm, Terhelhetőség: 120 kg.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Rattan, Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal |
| Forma | Kerek |
| Puffok | Igen |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |

Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×50×35 cm, szövet, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron