





Méretek 200×220 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 7974 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter– üreges szál Töltet grammsúlya: 120 g/m 2 Huzat grammsúlya: 85 g/m 2 Súly: 1300 g Méret 200 x 220 cm Részletek Könnyű nyári paplan finom anyagokból Speciális szerkezet apró lyukakkal biztosítja a magas légáteresztőképességet Üreges szál megőrzi formáját és pelyhességét ismételt mosásnál is Kényelmet biztosít forró nyári éjszakákon OEKO-TEX ® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkező anyag Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható Ne fehérítse, ne vasalja
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál |
| Termék színe | Fehér |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Grammsúly | 120 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard franciaágy |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Súly | 1,3 kg |
| Paplan tömege | 1300 g |

140×200 cm, nyári, üreges szál töltetű

140×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban

Nyári, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Hipoallergén
Raktáron
140×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
220×240 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron

200×220 cm, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
260×240 cm, nyári
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron