





Méretek 140×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5866 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Borítás: 100% poliészter – mikroszál Töltet: 100% poliészter – üreges szál Töltet grammsúlya: 120 g/m 2 Borítás grammsúlya: 85 g/m 2 Súly: 840 g Méret 140 x 200 cm Részletek Könnyű nyári paplan finom anyagokból Speciális szerkezet kis nyílásokkal biztosítja a magas légáteresztő képességet Az üreges szál megtartja formáját és puhaságát ismételt mosások után is Kényelmet biztosít a forró nyári éjszakákon OEKO-TEX ® Standard 100 által tanúsított anyag Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Alacsony hőfokon szárítható szárítógépben Ne fehérítse, ne vasalja
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Töltet | Üreges szál |
| Termék színe | Fehér |
| Felszín anyaga | 100% poliészter |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Grammsúly | 120 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy |
| Évszak | Nyári |
| Paplan szigetelő képessége | Hideg |
| Antiallergén | Igen |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Súly | 0,84 kg |
| Paplan tömege | 840 g |

200×220 cm, nyári, üreges szál töltetű

140×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban

Nyári, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Hipoallergén
Raktáron
140×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
220×240 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron

200×220 cm, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
260×240 cm, nyári
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron