








Méretek 50×87 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Zöld Fehér Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag méret: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része a hordtáska Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra Kényyelem a strandon és a kertben A strandszékek ideális társak a pihenéshez vízparton, kertben vagy utazásokon. Könnyű szerkezetük és egyszerű hordozhatóságuk révén bárhol élvezheti a kényelmet. A vízálló anyag biztosítja a könnyű karbantartást és hosszú élettartamot, míg az erős szerkezet stabil támaszt nyújt a relaxáció során. Élvezze teljes mértékben a napos napokat – akár könyvet olvas, napozik, vagy csak pihen a környező táj szépségében.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyag | Poliészter, Acél |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Hossz | 87 cm |
| Huzat | Huzattal |
| Méret | Egy főnek |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Súly | 0,1 kg |

Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron