



Méretek 38×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% pamut Töltet: 80% pamut és 20% poliészter Szín Rózsaszín Zöld Krém Méretek Szélesség: 38 cm Hosszúság: 38 cm Magasság: 5 cm Súly: 0,545 kg Részletek Praktikus zsinórok a háttámlához való rögzítéshez Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben Gátolja a hideg gyors áthatolását Védelem a bútorok szennyeződése és kopása ellen Kültéri használatnál az ülőpárnát védeni kell az esőtől és a közvetlen napsütéstől Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C (a gyártó címkéje szerint) Szárítógépben szárítani tilos Ne fehérítse Ne vasalja Ne tisztítsa vegyileg
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Hossz | 38 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Méret | 38 x 38 cm |
| Töltet anyaga | 80% pamut | 20% poliészter |
| Minta | Mintás |
| Rögzítés | Fűzős |
| Huzat anyaga | 100% bavlna |
| Súly | 0,545 kg |

Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
126×20×20 cm, sarok, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron