









Méretek 58×50×87 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Türkiz Rózsaszín Barna Méretek Hossz: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része a hordtáska Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet Legjobb társ a nyári napokra Kényelem a strandon és a kertben A strandnyugágyak ideális társak a vízparti, kerti és utazási pihenéshez. Könnyű szerkezetüknek és egyszerű szállíthatóságuknak köszönhetően szinte bárhol élvezheti a kényelmet. A vízálló anyag biztosítja a könnyű karbantartást és a hosszú élettartamot, míg az erős szerkezet stabil támaszt nyújt a pihenés alatt. Élvezze ki teljesen a napos napokat – legyen az olvasás, napozás vagy egyszerűen csak a táj élvezete.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Kék |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Hossz | 87 cm |
| Huzat | Huzattal |
| Méret | Egy főnek |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Súly | 0,1 kg |

Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Természetes rattan, párnával, állítható
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, hinta
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, állítható

Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva