








Méretek 58×50×87 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Burkolat: Vízálló textil Szín Piros Fehér Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része a hordtáska Vízálló burkolat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokhoz Kényelmes a strandon és a kertben is Az összecsukható strandszékek ideális társai a vízparti, kertbeni vagy utazási pihenés idejére. Könnyű szerkezetüknek és egyszerű hordozhatóságuknak köszönhetően bárhol élvezheti a kényelmet. A vízálló anyag megkönnyíti a karbantartást és növeli az élettartamot, míg az erős konstrukció stabil támaszt biztosít pihenés közben. Élvezze a napos napokat teljes mértékben – legyen szó könyvolvasásról, napozásról vagy csak a környező táj látványában való relaxálásról.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Karfák | Karfák nélkül |
|---|---|
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyag | Poliészter, Acél |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Hossz | 87 cm |
| Huzat | Huzattal |
| Méret | Egy főnek |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Súly | 0,1 kg |





87×59 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×65×175 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
42×33 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva




38×38×38 cm
Raktáron
97×88 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

90×47 cm
Kiszállítás 1 nap múlva


Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
95×58 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva

90×47 cm, összecsukható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva




Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
100×140 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva