


Méretek 218×50×38 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 132 300 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, harmonikus, elegáns, funkcionális, praktikus - ezek a RIOMA elemes irodabútor fő jellemzői. Maximális kényelmet biztosít a munkavégzéshez és kellemes, motiváló munkahelyi légkört teremt az irodában. Komplett irodák berendezéséhez szükséges elemeket tartalmaz. Minőségi szlovák termék! A modern RIOMA TYP 06 magas szekrény remek tárolási lehetőséget nyújt az iratok, dossziék vagy okiratok tárolására. Magas minőségű 22 mm vastag laminált DTD bútorlapból készült, artisan tölgy és fehér színkombinációban. Anyaga: laminált DTD Színe: artisan tölgy/fehér Méretek (SzéxMéxMa):50x38x217,8 cm Anyagvastagság: 16/22 mm Öt polc Két egyedülálló szekrény Minőségi szlovák termék Lapraszerelten szállítva
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 218 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Kondela |

135×90 cm, alsó, mosogató

Alsó, felső, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, laminált, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém, rusztikus
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Sarok, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Puffok, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló, rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, szövet, tárolóhellyel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva