
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
RaktáronMéretek 150×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Szürke Méretek ± 5 % 150 x 220 cm Szélesség: 150 cm Magasság: 220 cm Rúd számára kialakított sáv szélessége: 6,5 cm (laposan mérve) Részletek Vízálló szövet 80% árnyékolás Tartalmaz tépőzáras szalagot Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Szárítógépben szárítani tilos Alacsony hőmérsékleten vasalható
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Termék színe | Szürke |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Kültéri |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 220 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| Ar nézet | Igen |

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron