
Mazzoni EXPANSO Artisan Tölgy/fekete lábak - LOFT/IPARI STÍLUSÚ 310 cm-re BŐVÍTHETŐ NAGY KEREK ASZTAL Ø110 Y LÁBAKKAL
77×110 cm, bővíthető, kerek
Méretek 77×110×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF furnérral: Artisan tölgy Fém: Fekete Méretek Hosszúság: 110 cm Szélesség: 75 cm Magasság: 77 cm Lap vastagsága: 18 mm Súly: 16,5 kg Kialakítás Téglalap alakú étkezőasztal 6 személy számára Asztallap természetes tölgy megjelenéssel Erős és stabil fém szerkezet Megfelelő lehet akár munkavagy íróasztalként is Szétszerelt állapotban szállítjuk Az étkezőasztal egyszerű és modern designjával könnyen beleillik bármilyen belső térbe. Az artisan tölgy természetes megjelenésének és a fekete fém szerkezetnek köszönhetően elegáns és egyben időtálló hatást kelt. Kényelmes helyet biztosít családi étkezésekhez, üzleti találkozókhoz és baráti kávézásokhoz is. Könnyen összehangolható különböző típusú székekkel és kiegészítőkkel, így a lakás praktikus központjává válik.
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Barna |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Hossz | 110 cm |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |
| Lábak formája | 4 lábú |

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
77×120-210×120 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron