
OSLO bárszék karfával, 2 db, 40x36x110cm, természetes barna Casaria
Fa, rusztikus, forgó lábbal
RaktáronMéretek 90×54×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: 100% poliészter Kárpit szövet: 253 sz. szövet - bézs Lábak anyaga: Fém - dió dekor Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Mélység: 56 cm Ülőfelület mélysége: 44 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 61 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 6 kg Kialakítás Modern és elegáns design Kárpitozás kifejezett textúrával Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus és kényelem a bárszékek esetén Kárpitozott bárszékek kiváló választás a modern konyhákhoz és otthoni bárokhoz, ahol az eleganciát a maximális kényelemmel ötvözik. A puha ülőfelületnek és az ergonomikus formának köszönhetően kényelmet biztosítanak még hosszabb ülés idején is, akár reggeli kávé, akár esti baráti összejövetel során. A design könnyen illeszkedik a belső térbe, és a helyiségnek stílusos és otthonos hangulatot kölcsönöz. A praktikus kialakítás és a minőségi anyagok hosszú élettartamot és könnyű karbantartást biztosítanak, így kiválóan alkalmasak mindennapi használatra.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Súly | 6 kg |
| Ülésmagasság | 61 cm |

Fa, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron

Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron