




Méretek 40×120×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált: Alpesi tölgy Fém: Krémszínű Méretek Szélesség: 120 cm Mélység: 60 cm Magasság: 40 cm Súly: 13,7 kg (bruttó) Csomagolás méretei: 123 × 62 × 5 cm Kialakítás Világos alpesi tölgy dekor Acélszerkezet biztosítja a stabilitást és tartósságot Szétszerelt állapotban szállítjuk Minden nappali szíve A nappali az a hely, ahol a kényelem, stílus és a mindennapi élet találkozik. A dohányzóasztal különösen fontos szerepet játszik – helyet biztosít a kávéscsészéknek, könyveknek és kisebb dekorációknak, amelyek kiegészítik az otthon hangulatát. Egyszerű és időtlen kialakításának köszönhetően könnyen kombinálható a belső tér különféle stílusaival, és segít harmonikus és otthonos környezetet teremteni, ahol az ott élők és látogatók is jól érzik magukat.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak formája | Klasszikus |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Fa dekoráció | Alpok tölgy |
| Súly | 13,7 kg |

45×120×60 cm, tölgyfa, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Kerek, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, szett
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Modern stílusú, ovális, matt
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×50×50 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Magasfényű, ovális, laminált
Raktáron
Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, ovális
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
35×80×130 cm, modern stílusú, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
40×60×60 cm, matt, laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
Kerek, gurulós, ovális
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fa, kihúzható
Raktáron
40×60×60 cm, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban

Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
40 cm, ⌀ 58 cm, kerek, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, laminált
Raktáron
Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
Matt
Raktáron
Tölgyfa, gurulós, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, gurulós, magasfényű
Raktáron
35 cm, ⌀ 43 cm, kerek, fém

Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
Modern stílusú, téglalap alakú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron